2019.09.03.
Szerviz

Modern vállalatként mindig keresünk motivált és szakképzett munkatársakat, akik segítenek szolgáltatásainkat továbbfejleszteni és ügyfeleinknek a lehető legjobb kiszolgálást nyújtani. Nemcsak lenyűgöző termékeket kínálunk, hanem egyúttal érdekes szakmai perspektívákat is.

Autószerelő

A Dunaújváros M8 Autócentrum márkaszerviz csapatába keresünk szakmai tudással, gyakorlattal rendelkező, precíz, a munkájára igényes AUTÓSZERELŐT.

Feladatok:

- Járműveinkhez kapcsolódó valamennyi műszaki állapotvizsgálati, hibafeltárási, hibaelhárítási, valamint beállítási és felújítási műveletének elvégzése;

- Gépjárművek időszakos szervizelése, felülvizsgálata, karbantartása

- Jármű-diagnosztika;

Elvárások

- Középfokú, szakirányú végzettség,

- Önálló, megbízható, igényes munkavégzés,

- B kategóriás jogosítvány,

- 1-3 év szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

- Családias környezet,

- Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszony;

- Jól felszerelt, modern műhely;

- Folyamatos képzések által, fejlődési lehetőség.

Jelentkezni személyesen, vagy elektronikus úton, szakmai önéletrajz leadásával lehet!

Dunaújváros M8 Autócentrum Kft.
2400 Dunaújváros, Magyar út 2.
Email: tbadics@auto-centrum.hu
Telefonszám: 25/500-260

www.auto-centrum.hu