M8 Autócentrum Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Autószerelő
2019.09.03.
Szerviz

Modern vállalatként mindig keresünk motivált és szakképzett munkatársakat, akik segítenek szolgáltatásainkat továbbfejleszteni és ügyfeleinknek a lehető legjobb kiszolgálást nyújtani. Nemcsak lenyűgöző termékeket kínálunk, hanem egyúttal érdekes szakmai perspektívákat is.

Autószerelő

A Dunaújváros M8 Autócentrum márkaszerviz csapatába keresünk szakmai tudással, gyakorlattal rendelkező, precíz, a munkájára igényes AUTÓSZERELŐT.

Feladatok:

- Járműveinkhez kapcsolódó valamennyi műszaki állapotvizsgálati, hibafeltárási, hibaelhárítási, valamint beállítási és felújítási műveletének elvégzése;

- Gépjárművek időszakos szervizelése, felülvizsgálata, karbantartása

- Jármű-diagnosztika;

Elvárások

- Középfokú, szakirányú végzettség,

- Önálló, megbízható, igényes munkavégzés,

- B kategóriás jogosítvány,

- 1-3 év szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

- Családias környezet,

- Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszony;

- Jól felszerelt, modern műhely;

- Folyamatos képzések által, fejlődési lehetőség.

Jelentkezni személyesen, vagy elektronikus úton, szakmai önéletrajz leadásával lehet!

Dunaújváros M8 Autócentrum Kft.
2400 Dunaújváros, Magyar út 2.
Email: [email protected]
Telefonszám: 25/500-260

www.auto-centrum.hu

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.